28 у-18 у+6 у при у=1; у=2

12+15 а + 24 а+5 а при а=0; а=3

+3
Ответы (1)
  1. 25 марта, 06:50
    0
    1) 28 х1-18 х1+6 х1=28-18+6=16

    28 х2-18 х2+6 х2=56-36+12=32

    2) 12 + 15 х 0+24 х 0+5 х 0 = 12+0+0+0=12

    12 + 15 х 3 + 24 х 3 + 5 х 3=12 + 45 + 72 + 15=114