А) √100 - 10√0.36

б) √25 (2) - 24 (2)

+1
Ответы (1)
  1. 17 мая, 15:29
    0
    А) / / 100 - 10//0,36 = 10 - 10*0,6 = 10 - 6 = 4, Б) / / (25^2 - 24^2) = / / (625 - 576) = / / 49 = 7