18 л соку розлили у дволытровы банки. Скыльки одержали банок ыз соком. ще потрыбно двы обернены з умовами

+1
Ответы (1)
  1. 11 августа, 22:42
    0
    18:6=3 (л) в одной банке

    3*4=12 (л) в 4 банках