4/9*3/5; 2/11*44/57; 1/8 * (-13/15)

+2
Ответы (1)
  1. 7 марта, 06:36
    0
    1) 4/9*3/5=12/45

    2) 2/11*44/57=88/627

    3) 1/8 * + (-13/15) = - 13/120

    :DD