14360:20*51:17 * (15+28) * 7*6:2154*8

+2
Ответы (1)
  1. 29 июля, 22:48
    0
    1) 15+28=43

    2) 14360:20=718

    3) 718*51=36618

    4) 36618:17=2154

    5) 2154*43=92622

    6) 92622*7=648354

    7) 648354*6=3890124

    8) 3890124:2154=1806

    9) 1806*8=14448-это ответ