4 3/7 x плюс 3 1/14 x = 25,5

+4
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 00:58
    0
    4 3/7 x + 3 1/14 x = 25,5 31/7x+43/14x=25,5 62/14x+43/14x=25,5 105/14x=25,5 x=25 5/10 : 105/14 x=255/10:105/14 x=255/10 * 14/105 x=17/5 * 1 x=17/5 x = 3 2/5.