5.25 * (-0.1+3.05) - 3.05 * (5.25-0.1)

+3
Ответы (1)
  1. 29 октября, 12:06
    0
    1) 0,1+3,05=2,95 2) 5,25-0,1=5,15 3) 5,25*2,95=15,4875 4) 5,15*3,05=15,7075 5) 15,4875-15,7075=-0,22