1) 11 + 2.3y + 1,3 у = 38

2) (2 у - 1,8) : 8 = 0,7

+1
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 07:48
    0
    1) 11 + 2.3y + 1,3 у = 38; 3,6 у=38-11; у=27:3,6; у=7,5; 2) (2 у - 1,8) : 8 = 0,7; 2 у-1,8=0,7*8; 2 у-1,8=5,6; 2 у=5,6+1,8; 2 у=7,4; у=7,4:2; у=3,7