120,3 / (-15) + 1204,8/24+43 (-0,1)

+1
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 05:29
    0
    120,3 / (-15) + 1204,8/24+43 (-0,1)

    1) 120,3 / (-15) = - 8,02

    2) 1204,8/24 = 50,2

    3) 43 * (-0,1) = - 4,3

    4) - 8,02+50,2 + (-4,3) = - 8,02 + 50,2-4,3 = 37,88