3 1/15 + 2 7/25, 2 7/10 - 3 7/15, 9 5/18 + 6 1/12, 1 7/12 + 3 5/9, 5 5/24 + 2 1/6, 3 1/12 + 4 2/15

+1
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 02:11
    0
    3 1/15+2 7/25=3 5/75+2 21/75=5 26/75

    2 7/10-3 7/15=81/30-104/30 = - 23/30

    9 5/18+6 1/2=9 5/18+6 9/18=15 7/9

    1 7/12+3 5/9=1 21/36+3 12/36=4 33/36=4 11/12

    5 5/24+2 1/16=5 10/48+2 3/48=7 13/48

    3 1/12+4 2/15=3 5/60+4 8/60=7 13/60