Якою цыфрою з запропонованых у видповидях не можебуты остання цыфра квадрата чысла видповиди а 1 б 4 в 5 г 6 д 8

+4
Ответы (1)
  1. 18 января, 13:25
    0
    Вариант Д 8

    9*9=81

    8*8=64

    5*5=25

    6*6=36