870 + y + 2859 + 78000

+2
Ответы (1)
  1. 17 августа, 11:10
    0
    870+у+2859+78.000

    78.000-2859=75.141

    у=75.141-870

    у=74.271

    870+74.271+2859+78.000=156.000

    156.000=156.000