Преобразовать а-b/a (в квадрате) - 2ab+b (а квадрате)

+5
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 14:25
    0
    (a-b) / (a²-2ab+b²) = (a-b) / (a-b) (a-b) = 1 / (a-b)