4,9-4,8: (3-10) - 1,4: (-8)

+2
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 01:32
    0
    4,9-4,8: (-7) - 1.4/-8=

    4.9 + (4.8*8+1.4*7) / 56=

    4.9 + (38.4+9.8) / 56=

    4.9+48.2/56=

    274.4+48.2) / 56=

    322,6/56