Помогите 32,39-2,13=?

15,56-3,14=

4,15-1,60=

3,16-1,48=

2

25,34-4,17=

17,18-7,54=

11,19-43,76=

49,75-8,25=

+1
Ответы (1)
  1. 23 марта, 18:54
    0
    1) 32,39-2,13=30,26

    2) 15,56-3,14=12,42

    3) 4,15-1,60=2,55

    4) 3,16-1,48=1,68

    2

    1) 25,34-4,17=21,17

    2) 17,18-7,54=9,64

    3) 11,19-43,76=-32,57

    4) 49,75-8,25=41,5