Вынести за скобки 42+61+28+39+30

+3
Ответы (2)
  1. 10 марта, 04:20
    0
    (42+28+30) + (61+39) = 100+100=200
  2. 10 марта, 04:52
    0
    (42 + 28 + 30) + (61 + 39) = 100 + 100 = 200