28*4:7 + (54-29) * 4+40+10:10

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 16:01
    0
    1) 54-29=25

    2) 28*4=112

    3) 112/7=16

    4) 25*4=100

    5) 10/10=1

    6) 16+100=116

    7) 116+40=156

    8) 156+1=157