100:5+84: (60-56) + 18*3+2

+3
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 08:20
    0
    100/5 + 84 / (60 - 56) + 18 + 3 + 2 = 20 + 84 / 4 + 54 + 2 = 20 + 21 + 54 + 2 = 97