5+1-2+3-4+2

9-6+4-3+5-9

8+2-6+3-6+2

+4
Ответы (2)
  1. 2 ноября, 00:11
    0
    1) 5+1-2+3-4+2=5

    2) 9-6+4-3+5-9=0

    3) 8+2-6+3-6+2=3
  2. 2 ноября, 00:42
    0
    5+1-2+3-4+2=5

    9-6+4-3+5-9=0

    8+2-6+3-6+2=3