2:1•345-45+34:1•45555

+1
Ответы (1)
  1. 2 марта, 07:56
    0
    2:1*345-45+34:1*45555=1549515

    1) 2:1=2

    2) 2*345=690

    3) 690-45=645

    4) 34:1=34

    5) 34*45555=1548870

    6) 645+1548870=1549515