X+2 6/13-1 1/39=2 3/13+3 2/13

+3
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 09:50
    0
    Х+26/13-11/39-23/13-32/13=0

    Х+35/13-11/39=0

    Х + (105-11) / 39=0

    Х=-94/39