Сократите дробь в числители 5 у минус 10 у в квадрате в знаменатели 2 у минус 1

+5
Ответы (1)
  1. 8 августа, 02:41
    0
    (5y-10y^2) / 2y-1=5y (1-2y) / (2y-1) =

    =-5y (2y-1) / (2y-1) = - 5y