1 гараж 12 машин, 2 гараж? на 9 машин больше, 3 гараж?

+1
Ответы (2)
  1. 6 мая, 12:10
    0
    3 гараж - 30 машин

    12+9 = 21 машина в 2. гараже

    21 + 9 = 30
  2. 6 мая, 12:18
    0
    2 гараж 21 машин (12+9=21) 3 гараж 30 (21+9)