Д) 2*5 3/4, е) 2 4/5*9

+1
Ответы (1)
  1. 21 октября, 04:44
    0
    Д) 2*5 3/4=2*23/4=23/2=11 1/2

    е) 2 4/5*9=14/5*9=126/5=25 1/5