10 200-5000+500 (12 000: 600=

+4
Ответы (2)
  1. 4 января, 19:38
    0
    1) 12000:600=20

    2) 10200-5000=5200

    3) 5200+500=5700

    4) 5700*20=114000
  2. 4 января, 19:39
    0
    10 200-5000+500 (12 000:600) = 5720