34 + (390:13) ~14 * 2+60*5=

+4
Ответы (1)
  1. 5 июня, 10:12
    0
    1) 390:13=30

    2) 14 х2=28

    3) 60 х5=300

    4) 34+30=64

    5) 64-28=36

    6) 36+300=336

    Ответ: 336