0,77.6,5.12,4:3,1.0,7.1,3

+4
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 02:09
    0
    0,77*6,5=5,005

    5,005*12,4=62,062

    62,062:3,1=20,02

    20,02*0,7=14,014

    14,014*1,3=18,2182