2,7 + (-1,3) =

1,3 + (-2,1) =

(-13,6) + 3,9=

11,5 + (-17,6) =

+3
Ответы (1)
  1. 4 августа, 09:09
    0
    2,7-1,3=1,4

    1,3-2,1=-0,8

    -13,6+3,9=-9,7

    11,5-17,6=-6,1