128*146:8*9+29370-19987+30540

+2
Ответы (1)
  1. 6 августа, 08:30
    0
    1) 128 * 146 = 18688

    2) 18688 / 8 = 2336

    3) 2336 * 9 = 21024

    4) 21024 + 29370 = 50394

    5) 50394 - 19987 = 30407

    6) 30407 + 30540 = 60947