40℅ от 240. 60℅ от 300. 70℅ от 150. 75℅ от 3200.

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 16:52
    0
    1) 40*1/100*840=96, 2) 60*1/100*300=180,3) 70*1/100*150=105 4) 75*1/100*3200=2400