56 280 : 7*4-2 750 + 3 250=?

+5
Ответы (2)
  1. 30 мая, 10:15
    0
    56280:7*4-2750+3250=32660
  2. 30 мая, 11:02
    0
    1) 56280 / 7 = 80402) 8040*4 = 32160

    3) 32160 - 2750 = 29410

    4) 29410 + 3250 = 32660