Вычислите 72/24 + 38 360-120. (192-189)

+2
Ответы (1)
  1. 19 июня, 18:20
    0
    72 : 24 + 38 = 41

    72:24=3

    3+38=41

    360 - 120 * (192 - 189) = 0

    192-189=3

    120*3=360

    360-360=0