3,2 * (5 х-1) = 396*4/9 ...

+4
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 09:57
    0
    3,2 • (5 х - 1) = 396 * 4/9

    16 х - 3,2 = 176

    16 х = 179,2

    х = 11,2