1,2 * (3 х+5) = 2 * (2,4-3,6)

+2
Ответы (1)
  1. 12 августа, 22:39
    0
    3,6 х+6=4,8-7,2

    3,6 х+6-4,8+7,2=0

    3,6 х+8,4=0

    3,6 х=-8,4

    х = 2,33