62 - (15+29), 87 - (18+60), 91 - (50+34). 86 - (63-37), 95 - (74-48), 70 - (50--38). 4*2+2,6*2-2,7*2-4.

+5
Ответы (1)
  1. 10 августа, 09:23
    0
    1) 62 - 44 = 18

    2) 87 - 78 = 9

    3) 91 - 84 = 7

    4) 86 - 26 = 40

    5) 95 - 36 = 59

    6) 70 - 12 = 58

    7) 8 + 5,2 - 5,4 - 4=3,8