Заполни пропуски. 9-2>2 + ... ? 5+23+4? 1 + ... = 4+3? 6-3>6 - ... ? 2+3<2 + ... ? 7-5< ... - 5? 5 + ... = 10-5?

+3
Ответы (2)
  1. 10 января, 16:11
    0
    9-2>2+4

    5+2<5-2

    5-2=10-7

    5+5>3+4

    1+6=4+3

    6-3>6-5

    2+3<2+5

    7-5<9-5

    5+0=10-5
  2. 10 января, 16:35
    0
    9-2>2 + ...

    7>2+3

    7 > 5

    5+2< ... - 2

    7< 10 - 2

    7 < 8

    5-2=10 - ...

    3 = 10 - 7

    5 + ... >3+4

    5 + ... > 7

    5 + 3 > 7

    8 > 7

    1 + ... = 4+3

    1 + ... = 7

    1 + 6 = 7

    6 - 3 > 6 -

    3 > 6 - 4

    3 > 2

    2 + 3 < 2 + ...

    5 < 2 + 4

    5 < 6

    7 - 5 < ... - 5

    2 < 10 - 5

    2 < 5

    5 + ... = 10 - 5

    5 + 0 = 5