84025-7546+87000*315:35=

+3
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 12:09
    0
    84025-7546+87000*315:35 = 859479

    1) 87000*315 = 27405000

    2) 27405000: 35=783000

    3) 84025-7546+783000 = 859479