7,3*8,4+7,3*1,6+4*73=

+2
Ответы (1)
  1. 1 марта, 00:07
    0
    1) 7,3*8,4=61,32

    2) 7,3*1,6=11,68

    3) 4*73=292

    4) 292+11,68+61,32=365