64^ (-6/5) - (0,125) ^ (-1/3) - 32*2^ (-4) * 16^ (-3/2) + (12) ^0*4

+2
Ответы (1)
  1. 27 января, 05:57
    0
    (2^6) ^ (-5/6) - (2^-3) ^ (-1/3) - 2^5*2^ (-4) * (2^4) ^ (-3/2) + 1*4=

    =2^ (-5) - 2-2^ (5-4-6) + 4=1/32-2-1/32+4=2