85+30*6-3=175

90:6+4*8=152

+1
Ответы (1)
  1. 19 марта, 05:20
    0
    85+30 * (6-3) = 85+30*3=85+90=175

    (90:6+4) * 8 = (15+4) * 8=19*8=152