3 х+11+2 х+13

9 х-1+2 х+1

3 х+2 х+6 х=110

4*х*5=100

+1
Ответы (1)
  1. 20 марта, 19:36
    0
    5x+24

    11x

    11x=110

    x=10

    4x*5=100

    4x=100/5=20

    x=20/4=5