a+1 a+0 1+b b + (89-88) =

+3
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 15:41
    0
    a+1 > a+0

    1+b b + (89-88)

    1+b = b+1
  2. 21 апреля, 17:48
    0
    a+1>a+0. 1+b=b + (89-88)