284,3*159,6+51189,1/32,1-651,2*34,8

+3
Ответы (1)
  1. 10 июля, 16:03
    0
    284,3 * 159,6 + 51189,1:32,1-651,2*34,8 =

    45374,3 + 1594,7-22661,8=46969 - 22661,8 = 24307,2