100-50+30-10+50-30+50

+3
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 02:56
    0
    100-50+30-10+50-30+50=140
  2. 2 апреля, 04:05
    0
    100-50=50

    50+30=80

    80-10=70

    70+50=120

    120-30=90

    90+50=140