0,625*15*0,8: (-3/4)

(-21,35+19,75) * (-5/8)

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 08:36
    0
    =9,375*08: (-0,75) = 7,5: (-0,75) = - 10

    2) Пример = - 1,6*0,625 = - 1