11 2/9 - (2 4/9+5 8/9)

+3
Ответы (1)
  1. 12 августа, 04:34
    0
    11 2/9 - (2 4/9+5 8/9) =

    11 2/9-7 12/9=

    4 2/9-1 3/9=

    3 2/9-3/9=

    2 11/9-3/9=

    2 8/9