12 * (9/10-11/12) * (3-1 1/3)

+1
Ответы (1)
  1. 15 марта, 17:44
    0
    1) 9/10-11/12=54/60-55/60=-1/60

    2) 3-1 2/3=9/3-4/3=5/3=1 2/3

    3) 12 * (-1/60) = - 1/5

    -1/5*1 2/3=-1/3