5/28+3/20=

5/28:3/20=

5/28-3/20*5/12=

+3
Ответы (2)
  1. 22 марта, 20:51
    0
    5/28+3/20=46/140=23/70

    5/28/3/20=100/84=25/21

    5/28-3/20*5/12=13/112
  2. 22 марта, 20:54
    0
    5/28:3/20=0,00297619047

    5/28-3/20*5/12=0,11607142857