64/4 + (68-40) / 2=

68 / (4+64) * 1=

(77-42) / 7-1=

6 * (15-12) / 2=

+3
Ответы (2)
  1. 12 ноября, 01:44
    0
    1) = 30

    2) = 1

    3) = 5.8

    4) = 9
  2. 12 ноября, 02:12
    0
    64/4 + (68-40) / 2=16+14=30

    68 / (4+64) * 1=68/68=1

    (77-42) / 7-1=5-1=4

    6 * (15-12) / 2=18/2=9