7 10/21-4 16/21

14 8/21-6. 8/31

(12 5/22+7 17/22) - (13 7/23-9 15/23)

Решите

+4
Ответы (1)
  1. 29 марта, 18:40
    0
    14 8/21 - 6 8/31 = 302/21 - 194/31 = (9362-4074) / 651=5288/651=8 80/651